"> Fiat Spider Polska :: Zobacz temat - Zlot Nowy Sącz
 
                                     PORTAL
                                   FORUM
                                ALBUM ZDJĘĆ
                             UŻYTKOWNICY
                          FAQ   BBCode
                       STATYSTYKI
                    DOWNLOAD

 Szukaj • Grupy • Rejestracja • Zaloguj • Chat

Poprzedni temat :: Następny temat
Zlot Nowy Sącz
Autor Wiadomość

pawelheiden 

Dołączył: 05 Lis 2013
Posty: 100
Skąd: bochnia

Wysłany: 2017-06-13, 16:47   Zlot Nowy Sącz

Cześć
Mam pytanie do Was. Czy brał ktoś z Was udział w Zlocie pojazdów zabytkowych w Nowym Sączu?. Zastanawia mnie jeden szczegół a mianowicie wszędzie gdzie organizują zloty udział z regóły jest bezpłatny (nie mówiąc o kosztach noclegu), a w Sączu każą sobie płacić 100zł od uczestnika. Jak to jest czy organizatorzy nie są tam w stanie znależć sponsora, który pokryje koszty nagród lub ewentualnie kiełbaski z grila za ok 5zł żeby uczestnicy nie padli z głodu. (Sam udział dojazd, dzienne przejazdy ponad 100km to są nie małe koszty dla uczestnika a jeszcze to wpisowe?) W dużo mniejszych miejscowościach takie imprezy są bezpłatne i fajnie zorganizowane i zawsze znajduja się jacyś sponsorzy a w Sączu...? Miałem wielką ochote się wybrać tam, ale to wpisowe mnie odstrasza (czy tam chcą zarobić na uczestnikach? bo nie rozumiem na co ta 100 od os.) O ile sobie przypominam ale mogę się mylić jednego roku byłem tam jako oglądający i na wejście do miasteczka galicyjskiego, w którym była wystawa trzeba było sobie też zapłacić.
Co o tym sądzicie? (może organizuje to jakiś Krakus? ;-) )
 
 

pawelheiden 

Dołączył: 05 Lis 2013
Posty: 100
Skąd: bochnia

Wysłany: 2017-06-13, 16:50   

https://m.facebook.com/events/1902532006670822/
 
 

jackal 
Jackal


Pomógł: 8 razy
Dołączył: 03 Wrz 2010
Posty: 1074
Skąd: nowy sacz

Wysłany: 2017-06-14, 06:47   

Witaj wypowiem się bo mam za ścianą , :) otóż sponsorzy ? teraz z nimi kiepsko wszędzie. Nie wiem jakie mają koszty ci i gdzie ale wiem jedno ci to organizują to pasjonaci raczej majątku na tym nie zbijają a pewnie wszystko idzie w imprezę. Żeby coś odłożyć na następną ciągłość i lepsze pomysły grosz też potrzebny. Z darmowych wjazdówek się nie weźmie. Tylko raz byłem i płaciłem były jakiś obiad w cenie w restauracji w krynicy itp. Następna rzecz Drogi Pawle chyba każdy kto się liczy z wyjazdem, na zlot będzie miał koszty paliwo ubezpieczenie posiłki nocleg itp wiec to zawsze będzie. Jazda clasykami to nie darmocha sam wiesz ile włożyłeś kasy w samochód żeby był twoją perełką wiec umówmy się to 100 pln to blado wypada przy reszcie... jedni na zlotach maja darmowy wjazd inni nie . Druga rzecz widziałem różne zloty darmowe i płatne na darmowych było mega aut od super clasyków po mega zgnite padziewia których właściele nie zabardzo wiedzieli jaka jest idea olditimerów. Ale jest wyście podpięcia się jak inni robią na zlot stajesz jak inni oldtimerami przed bramą żeby nie płacić i a włączysz sie w zlot i paradę .... jak coś się ktoś chce dowiedzieć to proszę piszcie. P.s Zlot polecam jest super .....
_________________
www.andyspiders.pl
 
 
 

pawelheiden 

Dołączył: 05 Lis 2013
Posty: 100
Skąd: bochnia

Wysłany: 2017-06-14, 07:52   

Wiesz nie chodzi mi o tę stówę bo jak piszesz renowacja pochłonęła ich dużo więcej lecz sam fakt płacenia. Wystawionych klasyków nie będzie raczej kilka tyś. lecz kilkanaście góra kilkadziesiąt sztuk więc co organizatorzy na tym zyskają. Chyba że rzeczywiście ze sponsorami teraz jest krucho. Fakt faktem na niepłatnych zlotach różne rodzynki się pojawiają ale może wystarczy podać jakieś kryteria i niechciani odpadają w przedbiegach i zostaje im się tylko dołączyć za bramą podczas wyjazdu ;-) . Impreza napewno jest fajna co do tego nie mam wątpliwości -byłem- widziałem :-) . Dzięki za odp.
 
 

jackal 
Jackal


Pomógł: 8 razy
Dołączył: 03 Wrz 2010
Posty: 1074
Skąd: nowy sacz

Wysłany: 2017-06-14, 08:53   

Tak jak piszę warto przyjechać nawet kiedyś proponowałem żeby się spotkać w tym terminie a resztę jakoś by się zorganizowało niekoniecznie ze zlotem ale wolna ręka i samemu pogaworzyc i pojezdzić :)
_________________
www.andyspiders.pl
 
 
 

andreoz 
Administrator


Pomógł: 4 razy
Dołączył: 31 Sie 2010
Posty: 1536
Skąd: Nienadówka

Wysłany: 2017-06-15, 03:03   

Hmmm skoro sponsorow brak to przeciez nikt z wlasnej kieszeni nie bedzie dokladal;)Bo jak poszecie sa obiady w cenie wejsciowki np na jakies zwiedzanie czy koszt pucharu na najlepsza fure zlotu:)
Nie wiem jak to jest z zezwoleniami na masowe imprezy tego typu, ambulanse, policja itp.
Najlepiej jak Jackal pisze podlaczyc sie pod cos tak jak mysmy z Jackalem zrobili pare lat temu tez w Krynicy:)
_________________
Pozdro
Andreoz
Fiat 124 Spider/2.0/1981r.
o/______\o
(_)<___>(_)
 
 
 

pawelheiden 

Dołączył: 05 Lis 2013
Posty: 100
Skąd: bochnia

Wysłany: 2017-06-15, 07:38   

W przypadku braku sponsorów (w co nie bardzo chce mi się wierzyć) zgodzę się z płatnymi wejściówkami na zwiedzanie, obiadem ale zrzutka na puchar dla najlepszej fury przesada o to powinni już sobie zadbać organizatorzy. Widziałem jak wyglądają takie pierwsze miejsca. W tym roku np: ja organizator wręczam Tobie w następnym Ty organizując u siebie wręczasz mi :-I Tak nie powinno być! A było nie powiem gdzie. Były na zlocie naprawde fajne perełki a wygrał ktoś kto wcale nie zadziwiał! jakie były kryteria co brano pod uwagę, kto wybierał nie wiadomo po prostu ogłoszono wynik i tyle pozostał tylkl niesmak! Inaczej by to wyglądało gdyby każdy z uczestników miał głos i wtedy wygrywa najlepszy pojazd a nie kumpel.
 
 

jackal 
Jackal


Pomógł: 8 razy
Dołączył: 03 Wrz 2010
Posty: 1074
Skąd: nowy sacz

Wysłany: 2017-06-16, 06:49   

Tak najlepiej się podłączyć a później na miejscu pogaworzyć i zrobić własne trasy i cele. Odnośnie zlotu w Nowym Sączu byłem raz podobało mi się nie żałuje , dostałem masę gadżetów w cenie wjazdu, koszulki kupki itp cały zestaw kosmetyków do auta uzbierało się tego trochę w bagażniku plus obiad kawa itp wiec może jednak coś zaoferowali . Ale pewnie są minusy i plusy. Jedni robią płatne inni nie płatne tego nie zmieni. Wiem jak jest ze sponsorami w tych czasach wiec na nich nie ma co liczyć za bardzo. Teraz byłem na zlot HD zapłaciłem 30 E i też w cenie nie było a nie nie było piesze zwiedzanie Zlotu za wszystko trza było płacić jeden zamęt i anarchia i nic więcej.
_________________
www.andyspiders.pl
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

 Fiat Spider Polska

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group  template created by

szpak modified by Andreoz. Copyright Andreoz 2010-2023  

Strona wygenerowana w 0,06 sekundy. Zapytań do SQL: 25